Domek Rybaka ŚZK 1:87

  1. PAN-KARTON 2024-04-09 11:31:33

    A Ty "dzieciaku" chciałeś ten domek stawiać na płaskim terenie z wycinanki. Sam widzisz ile uroku by stracił ten model i nie miałbyś tej satysfakcji z jego wykonania.

    AndDi

    Ale odmłodniałem 

    "Dzieciaka" przyjmuje bo sie znamy, "Ojcze" wszystkich modelarzy  namowy nie usilne pomogły i przyczyniły się do efektu końcowego. Nie ma jak rodzina 

  1. Wojok 2024-04-09 11:38:34

    Noo, to pierwsze koty za płoty

    Gratulacje

  1. PAN-KARTON 2024-04-09 11:41:48

    Dziękuję  kota nie mam, ale można powiedzieć że pierwsze ogrodzenie przeskoczone osobiscie

  1. PAN-KARTON 2024-04-10 04:58:13

    Jutro mija miesiąc jak zabrałem się za z pozoru prostu model. Zakładałem że, w max 2 tygodnie ogarnę wycinankę i może by tak się stało gdyby nie pomysł z dioramą

    Galeria,zapraszam do oglądania ukończonej ekspozycji: http://www.kartonowki.pl/modele-galeria/model/6936,domek-rybaka-szk-187

     

  1. Kikol77 2024-04-10 08:29:18

    Piotrze patrząć na to co wyszło i ile wartościowych wpisów tam się pojawiło to powiedział bym że ten miesiać to 300% cukru w cukrze :D 

  1. PAN-KARTON 2024-04-10 08:46:14

    Piotrze patrząć na to co wyszło i ile wartościowych wpisów tam się pojawiło to powiedział bym że ten miesiać to 300% cukru w cukrze :D 

    Kikol77

    Krystian a o jakich wpisach mowisz ? W czasie relacji mialem co czytać i nad czym się zastanawiać 

    Cos mi się nie wyświetla czy co ?

  1. AndDi 2024-04-10 16:09:29

    Twoja fotka i poprawiona przeze mnie

  1. PAN-KARTON 2024-04-10 16:54:49

    Twoja fotka i poprawiona przeze mnie

    AndDi

    No to do roboty ! Q..a ja nie umiem ?! pół nocy ale coś wydziergam...

  1. PAN-KARTON 2024-04-11 07:33:08

    Kłody pod nogi i przeszkody jak na Pardubickiej. Najpierw zbiłem żarówkę, potem rozładowały się baterie w wymęczonym aparacie. Więc zająłem się lekturą od Szamana i AndDi'ego.

    Zrobiła się 4 a.m. i głową gwoździa przybiłem na biurku. Ale Udało się zrobić takie coś ?

  1. AndDi 2024-04-11 09:57:19

    Piotrze, pierwsze całkiem dobre, drugie znowu zażółcone i nie warto o nim nawet mówić. Zobacz jak jeszcze poprawiłem te trzy fotki, niby szczegóły, a różnica w odbiorze jest.

  1. PAN-KARTON 2024-04-11 10:08:54

    Piotrze, pierwsze całkiem dobre, drugie znowu zażółcone i nie warto o nim nawet mówić. Zobacz jak jeszcze poprawiłem te trzy fotki, niby szczegóły, a różnica w odbiorze jest.

    AndDi

    Skalpelem i obiektywem...  potrenuje dzis jeszcze. Tak jak rozmawialiśmy na spokojnie 

  1. PAN-KARTON 2024-04-12 01:57:11

     

     

    Wiadomości Kurierrrr, Wiadomości Kurierrrr…

    Drodzy czytelnicy, Wszyscy śledziliśmy informacje, które obiegły nie tylko Małopolskę, ale i cały świat. Policja krajowa, Interpol, Karabinierzy a przede wszystkim Guardia Civil z Hiszpanii uczestniczyły w poszukiwaniach sprawców i zaangażowane były w śledztwo, które zakrawało na ogromną aferę z wątkiem korupcji i zaniedbań. Jak donoszą hiszpańskie dzienniki El-Pais i El-Mundo oraz krajowe Gazeta Krakowska i Wyborowa ślad urywa się w nieprzebytych Pirenejach blisko granic Andory. Czy dowiemy się, jaka jest prawda, czy poznamy prawdziwe losy zamku z Ogrodzieńca?

    Zdaniem mediów i osób udzielających wywiadów dla prasy zagadka zniknięcia zamku z Małopolski jest dość prozaiczna. Jest to niewątpliwie szczęśliwy jak się można domyślać finał tej sprawy. Otóż z ogromną dozą prawdopodobieństwa całą aferę wywołał nie śmieszny żart firmy reklamowej „Castle Pstryk”, która to na własne cele zaangażował nie, kogo innego jak samego Davida Copperfielda. Iluzjonistę specjalizującego się w tak zwanej „Wielkiej Iluzji”. Jego najsłynniejsze sztuczki to spowodowanie zniknięcia Statuy Wolności, Boeinga, składu Orient Expresu, Tornado Ognia oraz przeniknięcie przez Wielki Mur Chiński. Wszystko wskazuje, więc na szczęśliwy koniec tej tajemnicy. Kiedy to kolejny wielki numer iluzjonistyczny okazał się faktem, spora część czytelników odetchnęła z ulgą na wieść, że zamek w Ogrodzieńcu nadal będzie cieszył oczy turystów i na kolejne stulecia będzie świadectwem bogatej historii Polski, Małopolski i okolic? Sprawa ta nie wątpliwie uświadomiła nam jak cenne są nasze zabytki. Kim byśmy byli bez nich? To pytanie pozostawiam Tobie drogi czytelniku. Cisząc się ze szczęśliwego końca pozdrawia:

    Wiadomości Kurierrrr, Wiadomości Kurierrrr…

     

    red. pisma PAN-KARTON

  1. PAN-KARTON 2024-04-12 02:24:16

    KONIEC

  1. Kikol77 2024-04-12 08:23:51

    eeee no jak to KONIEC???

    co ja teraz będę czytał???!!!

    może przyczepmy się jeszcze do czegoś 

     

    No dobra czekam na kolejna relacje - nie ma czasu kleić to chociaż poczytam :D

  1. PAN-KARTON 2024-04-12 08:45:35

    eeee no jak to KONIEC???

    Kikol77

    No dobra tradycyjnie jak to u mnie, jeszcze raz podziękowania i lista "za udział wzięli" :

    Sebastian01

    SławekH

    Kikol77

    mirkuch

    AndDi

    Karol1985

    KARTOM

    szaman

    haydee

    marszalek24

    tulipan740i

    Szwagier

    Limaks

    jagdtiger2

    Wojok

     

    Cieszę się że, z każdą relacją lista się wydłuża... a każdy Avatar to mała cegiełka podpowiedzi, patentów, cennych uwag, pomysłów, miłej i ciekawej dyskusji i dobrej wspólnej zabawy.

  1. PAN-KARTON 2024-04-29 08:40:45

    A wracając do Domku Rybaka,

    AndDi

    Domek z epoki, ale akcja się toczy w dzisiejszych czasach. Takich elementów jest sporo. Oznaczenie szlaku pieszego, drogowskaz, ubiory postaci, i jak że nowoczesna łódź rybacka

  1. PAN-KARTON 2024-04-29 08:44:58

    Stwierdziłem, skoro odżyła dyskusja w tej relacji to wkleję podziękowania z wpisu pod galerią.

    Pierwszy raz nie wiem co napisać. Wow !!! Wiele osób przyczyniło się do powstania tej dioramy. Wspierali mnie radą i dobrym słowem. MT do zaszczyt, ale i ukoronowanie zmagań z materiałami modelarskimi i nie tylko. Wiele mnie ten wykon nauczył, i wiem że jeszcze nie wszystkiego... Nie spocznę na laurach, jadę dalej !, gdzie kolejna stacja ? Nie wiem. Dziękuję za oddane głosy. P-K

  1. AndDi 2024-04-29 09:24:45

    A wracając do Domku Rybaka,

    AndDi

    Domek z epoki, ale akcja się toczy w dzisiejszych czasach. Takich elementów jest sporo. Oznaczenie szlaku pieszego, drogowskaz, ubiory postaci, i jak że nowoczesna łódź rybacka

    PAN-KARTON

    No to masz błąd semantyczny w opisie w Galerii, gdyż napisałeś:

    "Średniowieczna Hiszpania gdzieś nieopodal słonecznych wybrzeży."

    Jak już co to powinno być napisane:

    "Średniowieczny domek hiszpański, gdzieś nieopodal słonecznych wybrzeży."

  1. PAN-KARTON 2024-04-29 09:46:29

    Zmieniłem wedle sugestii

  1. AndDi 2024-04-29 09:53:19

    Ooo, aż tak? Nie spodziewałem się

Rezultaty 340 - 360 z 366 pozycji
Udostępnij temat: