Samochód ciężarowy IFA W50 LA

  1. Karol1985 2022-05-08 13:37:45

    Ja tam się cały czas zastanawiam o jakim Ty kiepskim wykonaniu możesz pisać ;) 

    Model jak zawsze wyszedł bardzo fajnie. To nietuzinkowy temat i sam wiesz ile było z nim problemu więc efekt końcowy jest jak najbardziej ok. 

    Faktycznie w zestawie z przyczepą wygląda ciekawiej i bardziej bogato. 

    Gartuluję kolejengo udanego zestawu :) 

  1. AndDi 2022-05-08 16:05:30

    ... odwraca uwagę od kiepskiego wykonania.

     

    Skorpion


    Nie jeden by chciał tak kiepsko kleić

  1. Skorpion 2022-05-08 17:00:55

    Andrzej , Karol - dzięki za dobre słowo. Generalnie uważam , że można było zrobić to lepiej , przy bliższym spojrzeniu widać pewne niedokładności które wylazły spod farby , tu szpary za duże , tu coś krzywo itp. Owszem , może nie ma aż takiej tragedii , ale po pięciu podejściach , taka IFA powinna wygladać jak z salonu , cały czas uważam że kabina jest przkombinowana , ale uparłem się , że skończę i skończyłem. Na pocieszenie może być fakt , że wszystkie wycinanki dostał ode mnie Pawelelka i będzie walczył aby skleić ( przynajmniej kabinę ) w standardzie :)) Tak czy siak cieszę się , że sie podoba :)

     

    Doszły chlapacze , lampy i rejestracje , więc oficjalnie ogłaszam KONIEC budowy. Galerie postaram się zrobić za dwa tyg. jak wrócę z roboty.

     

    Do usłyszenia...

  1. Wojok 2022-05-08 20:24:55

    ...i może jakieś listwy po bokach...

    Skorpion


    Hmm, listew może nie dorabiaj, bo wtedy, kiedy to to jeździło jeszcze chyba tego nie stosowano

    Edit.

    He, he, jak Miauczyński nie "przewróciłem" strony, i nie zauważyłem, że koniec budowy. Bez listew

Rezultaty 120 - 124 z 124 pozycji
Udostępnij temat: