DNA - człowieka

  1. Kikol77 2024-01-11 12:08:30

    Jako inzynier - moze ostatnio mało praktykujacy muszę powiedzieć że lenistwo w przypadku inzynierów popłaca bo sprawia ze szukamy jak tu sobie ułatwić życie, oczywiście nie mylac lenistwa z olewaniem tematu :) przykład pomyśl pomaluj a potem przyklej jest tu idealny :) 

    Ta czarna podstawka mi się podoba ta siwa lekko niedopracowana ale ujdzie :)

    Dobrze że nie macie juz czasu bo jeszcze by wam przyszło do głowy zeby zrobić cześciowo rozdzielony łańcuch 

     

  1. PAN-KARTON 2024-01-11 12:48:33

    Dobrze że nie macie juz czasu bo jeszcze by wam przyszło do głowy zeby zrobić cześciowo rozdzielony łańcuch 

     

    Kikol77


    A ile to roboty, sekator i będzie rozdzielony

    Jako praktykujący, i ja szukam lepszych, prostszych, ekologicznych, ekonomicznych czasowo rozwiązań... a wiesz ile roboty jest jak trzeba wprowadzić coś nowego. Sprawdzić czy to jest lepsze, czy to jest tańsze, czy Klient będzie zadowolony nie mówiąc o przewaleniu internetu w poszukiwaniu wytycznych !? Lenistwo to "ctrl C > ctrl V" i gotowe.

    A, jeszcze lenistwo to zaglądać na forum kartonowki.pl, tu jest wszystko w jednym miejscu i od razu dobrze

  1. PAN-KARTON 2024-01-11 16:06:36

    Podstawki upiększone ? zrobiłem im po napisie DNA.

    Obleciałem papiernicze, drogerie, pasmanterie... i nic nie mieli na cukry. Może było iść do cukierni ?

    Zrezygnowany mając w myśli wypukłe cekiny Swag-ier'a , myślę dobra plastelina i do przodu. Nie ma to wpływu na lot rakiety...

    Pod domem mam sklep dla facetów ( nie sexshop ) , sklep ze śrubkami !!! i tego mi było potrzeba :

    Cukry już polukrowane na czerwono  , przyjdą to sobie poprzyklejają no i plakietki do wymiany .

  1. PAN-KARTON 2024-01-11 19:19:22

    Sugestie nie wpłynęły

    Zmieniona legenda i doklejone co trzeba. Teraz jest tak jak w książce, a może i lepiej.

    Chłopaki się spisali, wykazali jakieś tam swoje możliwości, pokazali jaki jest zapał do modelarstwa . Czas spędzony razem, to się liczy !

    Jutro DNA jedzie do szkoły. Jak będą znane oceny pochwalą się na 100% ( chyba że po 3= dostaną )

    I będzie trzeba kończyć relację, która niespodziewanie urosła do czterech stron.

    Ja będę mógł wypuścić powietrze, zwolnic kciuki i wrócić w Tatry... Niestety dopiero za 10 dni !!!.

  1. AndDi 2024-01-11 20:13:05

    W "Reszta kwasu fosforowego" brakuje literki "a" -
    - na pomoc wstawcie mnie tam!!!!

     

    Nie było sugestii, bo nie zaglądałem. Myślałem, że wyszpachlujecie podstawki, papierem ściernym wygładzenie i dopiero na to farba. Ale w sumie ta faktura też ma swój urok.

    Bardzo mi się podobają te łańcuchy, za wykonanie, za zaangażowanie, za pracę dałbym 6.

    Przy okazji zobaczyłem, że chłopaki chodzą do tej samej klasy.

  1. PAN-KARTON 2024-01-11 20:41:39

    W "Reszta kwasu fosforowego" brakuje literki "a" -
    - na pomoc wstawcie mnie tam!!!!

     

    Nie było sugestii, bo nie zaglądałem. Myślałem, że wyszpachlujecie podstawki, papierem ściernym wygładzenie i dopiero na to farba. Ale w sumie ta faktura też ma swój urok.

    Bardzo mi się podobają te łańcuchy, za wykonanie, za zaangażowanie, za pracę dałbym 6.

    Przy okazji zobaczyłem, że chłopaki chodzą do tej samej klasy.

    AndDi

    Jak zwykle nieoceniony "AndDi 007 James Błąd" ratuje świat.
    Literka "a" odnaleziona !, leżała pod biurkiem, zdeptana cichutko krzyczała - a ja "a", a ja "a" ...

    Mimo sugestii o jednej klasie w której są moje "chopy" to nie bliźniaki , a i żeby nie było, żaden nie kiblował

  1. PAN-KARTON 2024-01-11 21:00:14

    Mała "a" na miejscu, jedzie z resztą

    Dzięki AndDi !!!

  1. PAN-KARTON 2024-01-12 17:38:20

    Oceny po feriach Modele na tle klasy wypadły bardzo dobrze. Pani powiedziała że te Nasze zostawi sobie jako pomoce naukowe, więc wstępnie jest OK !

    Relację jako zakończoną wstawiamy zgodnie z zasadami do relacji zakończonych

    Niech już tradycją będzie że, w relacjach od PAN-KARTON w podziękowaniu za "udział wzięli":

    AndDi

    jagdtiger2

    Szwagier

    Kikol77

    Wojok

    tulipan740i

    Limaks

    Dziękujemy za wsparcie dobrym słowem, za sugestie i porady oraz wyłapanie błędów !

    Moi modelarze będą wspominać swoją budowę modelu DNA jak najbardziej pozytywnie. Nauczyli się że tego typu zadania wymagają dużo pracy, pomysłowości, zaplanowania i zaangażowania.

    Idąc za przykładem Krystiana, poszukam coś prostego dla Antka któremu bardziej się spodobało takie spędzania wolnego czasu którego niestety młodzież ma zero .

    Kolejne relacje młodych bohaterów będą realizować już jako nowi członkowie forum Póki co przejawów w tym kierunku brak (?)

  1. AndDi 2024-01-12 21:00:01

    Największy udział, to jest chłopaków. GRATULACJE!!!

  1. Kikol77 2024-01-15 10:48:52

    Jako proste modele mozesz popatrzeć na Kartonowy express z answera tanie i róznorodne  :)

  1. PAN-KARTON 2024-02-07 20:22:11

    Wszystkim Panom kolegom naszego taty dziękujemy za oglądanie naszej relacji. Każdy z Nas dostał po ocenie 6 za model. A&T i tata.

Rezultaty 60 - 71 z 71 pozycji
Udostępnij temat: