WSK GIL, Modelik

  1. goral71 2023-05-14 22:43:29

    Wiatm ponownie , dziś już zakończyłem budowę , jeszcze kluczyk od stacyjki mam dorobić bo zapomniałem , ale generalnie już zakończyłem budowę. Stopki będą doklejone po zrobieniu podstawki , tak podstawki  bo zacząłęm przymierzać model z większą podstawką i nie mieści mi się do boxu , nie chcę też przesadzać z gabarytami żeby mi nie cofnęli potem na lotnisku , bo będę box zabierał jako podręczny . Dla tego kable od świateł nie będą podłączone ponieważ grubość podstawki będzie za cienka dla boxa z bateriami . Dziś mała sesja zdjęciowa , a za niedługo już zrobię foty z podstawką i oficjalne zakończenie budowy , już w tym tygodniu . A teraz zapraszam do oglądania i komentowania . 

  1. tulipan740i 2023-05-14 22:58:18

    Pięknie, pięknie, ale teraz tak patrzę, że chyba zapomniałeś o wentylach w obręczach kół. 

  1. goral71 2023-05-15 06:12:12

    Pięknie, pięknie, ale teraz tak patrzę, że chyba zapomniałeś o wentylach w obręczach kół. 

    tulipan740i
    Masz racje , coś mi jeszcze brakowało , wentyle i kluczyk muszę zrobić i będzie koniec



  1. Kikol77 2023-05-15 09:47:32

    Pękna maszyna, jakośc wykonania i poziom detali WOW :)

    Bedzie może do zobaczenia na Szczecińskim paprykarzu?

    Jak by co to prócz kluczyka i wentyli to jeszcze bym sygnał dzwiekowy dorzucił do listy ;) 

  1. goral71 2023-05-15 17:44:41

    Pękna maszyna, jakośc wykonania i poziom detali WOW :)

    Bedzie może do zobaczenia na Szczecińskim paprykarzu?

    Jak by co to prócz kluczyka i wentyli to jeszcze bym sygnał dzwiekowy dorzucił do listy ;) 

    Kikol77
    Cześć, WSK będzie tylko na wystawie Sikorski show w Stalowej Woli 3 czerwca , ja przylatuję na wakacje do Polski i akuratnie będzie tam . Co do sygnału to tak naprawdę jest zrobiony prześledź wątek to znajdziesz , ale jakiś mi wyszedł nie proporcjonalny do wszystkiego i go nie będzie .   Zapraszam do Stalowej Woli tam będzie model .
    Myślę że nie naruszam regulaminu , jeżeli tak to proszę usunąć link do Sikorski Model Show , trochę reklama choć ja nic z niej nie mam tylko czysta informacja dla Ciebie

    https://www.facebook.com/SikorskiModelShow/?locale=pl_PL

  1. goral71 2023-05-21 14:02:16

    Witam wszystkich, dziś oficjalnie kończę projekt . Co mogę powiedzieć o modelu , jest prosty w miarę w budowie gdybym miał go ocenić w skali 1-10 , to daję 5 .

    Model nie sprawiał mi dużych trudności (trudności szukałem sobie sam ) . Specjalne podziękowania dla Mariusza Gnacewicza autora projektu WSK który bardzo pomagał mi w projekcie , kolejne podziękawanie dla kolegi z forum Kartonówki ,, SZWAGIER" i wam wszystkim za pomoc . Zapraszam do oglądania 

Rezultaty 140 - 146 z 146 pozycji
Udostępnij temat: