Niszczyciel 1/400

  1. jagdtiger2 2024-03-28 09:28:38

     

    Hmm, tylko czy ta wieża jest właściwa ?

    Wygląda jak z Hunta, a nie Tribala

    Wojok


    Drogi Wojoku jedna wieża jest taka właśnie jak od Hunta, a pozostałe trzy są inne, większe takie jak na Tribala przystało.

  1. Wojok 2024-03-28 12:38:23

     Drogi Wojoku jedna wieża jest taka właśnie jak od Hunta, a pozostałe trzy są inne, większe takie jak na Tribala przystało.

    jagdtiger2


    A widzisz, nigdy nie zwróciłem na to uwagi

  1. PAN-KARTON 2024-03-28 22:27:14

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

    Ale po co mam szukać i zgadywać z netu co i jak, skoro jest taka wielka ukryta wiedza. Wystarczy tylko zapytać i każda odpowiedź się znajdzie.

    ROMA chwilowo w poczekalni, ale jak by co, poproszę o takie konkrety. A pytać zacznę ! Adam jest uprzedzony

     

  1. Wojok 2024-03-29 07:35:06

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

     

    PAN-KARTON


    Aha, zapisałeś się do klubu czytających między słowami. Zapewniam Cię, że to kiepski pomysł

  1. jagdtiger2 2024-03-29 22:48:30

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

    Ale po co mam szukać i zgadywać z netu co i jak, skoro jest taka wielka ukryta wiedza. Wystarczy tylko zapytać i każda odpowiedź się znajdzie.

    ROMA chwilowo w poczekalni, ale jak by co, poproszę o takie konkrety. A pytać zacznę ! Adam jest uprzedzony

     

    PAN-KARTON

    A o którego Adam chodzi ? O mnie czy o Wojoka ? Bo jeśli dobrze pamiętam to Wojok chyba też ma na imię Adam. 

    Pytać można śmiało, będę odpowiadał jeśli moja wiedza mi na to pozwoli 

  1. PAN-KARTON 2024-03-30 02:32:35

    A o którego Adam chodzi ?

    jagdtiger2


    A specjalnie tak napisałem, żeby obaj Adamowie drżeli w obawie przed ostrzałem pytań z grubych dział .  Jednego Adama poprosiłem aby był moim wsparciem przy ROMIE. Drugiemu też się dostanie

    Klub czytających między słow-nog-ami, dla mnie obie formy do zaakceptowania. Już mi udowodniono że pisać nie umiem, to może przynajmniej czytanie zostanie w mojej gestii.

  1. Wojok 2024-03-30 12:34:45

    ...może przynajmniej czytanie zostanie w mojej gestii.

    PAN-KARTON


    Hmm, jak tak będziesz czytał między słowami, czy jak to się mówi, między wierszami, to też nie bardzo

  1. PAN-KARTON 2024-03-31 09:13:59

    Pan z Kartonu co pisać i czytać nie umi...

    Spoko, logując się na forum miałem to gdzieś z tyłu głowy.

  1. jagdtiger2 2024-05-04 14:05:43

    Stan prac na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

  1. PAN-KARTON 2024-05-04 14:33:14

    Stan prac na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

    jagdtiger2


    Pewnie sporo Nas ominęło, model prawie na ukończeniu... Adamie ale podstawka to robocza jest ?

  1. Wojok 2024-05-04 20:27:45

    Nie umiem przyzwyczaić oczu do tych opuszczonych osłon

    Kłócą mi się też bulaje - niewycięte  w kadłubie i wycięte w nadbudówkach

    No i prawa śruba napędowa ma źle wygięte łopaty ( ale o tym, to już chyba pisałem )

    Poza tym model wygląda bardzo ładnie

  1. jagdtiger2 2024-05-04 20:40:06

    Piotrze to jest już docelowa podstawka niestety taka już musi być. 

     

    Wojoku te klapy też mi się nie podobają, ale nie chce już tego odrywać, Michał1978 też tak je zrobił. 

    Gdybym robił model całkiem od początku to wyciąłbym bulaje również w kadłubie, ale już taki kadłub otrzymałem. 

    A z tą śrubą nie mogę dojść o co chodzi, ja moim krzywym okiem nic nie widzę. Dlatego jeszcze jeden niszczyciel z dnem i reszta modeli do linii wodnej i problem ze śrubami rozwiązany 

  1. PAN-KARTON 2024-05-04 20:55:29

    Piotrze to jest już docelowa podstawka niestety taka już musi być. 

    jagdtiger2


    No nie, weź obklej choćby szarą tekturą falistą z kartonu pakowego... jakiś lekki kształt, zawijasek miejsce pod skosem na nazwę modelu ?

    Ja wiem że Ty nie widzisz tego co jest pod wodą ale...

    Zrób fotkę od tyłu obu śrub to pewnie Wojok Ci dokładnie wyjaśni, śruby i śmigła to jego oczko w głowie

  1. jagdtiger2 2024-05-05 05:31:54

    Dzisiejszej nocy udało się jeszcze zrobić maszt, zainstalować tratwy ratunkowe i rozpocząć montaż relingów. 

  1. AndDi 2024-05-05 09:57:23

    No i elegancko

  1. mirkuch 2024-05-08 13:06:23

    Super wyszło ;) 

Rezultaty 40 - 56 z 56 pozycji
Udostępnij temat: