Niszczyciel 1/400

  1. jagdtiger2 2024-03-28 09:28:38

     

    Hmm, tylko czy ta wieża jest właściwa ?

    Wygląda jak z Hunta, a nie Tribala

    Wojok


    Drogi Wojoku jedna wieża jest taka właśnie jak od Hunta, a pozostałe trzy są inne, większe takie jak na Tribala przystało.

  1. Wojok 2024-03-28 12:38:23

     Drogi Wojoku jedna wieża jest taka właśnie jak od Hunta, a pozostałe trzy są inne, większe takie jak na Tribala przystało.

    jagdtiger2


    A widzisz, nigdy nie zwróciłem na to uwagi

  1. PAN-KARTON 2024-03-28 22:27:14

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

    Ale po co mam szukać i zgadywać z netu co i jak, skoro jest taka wielka ukryta wiedza. Wystarczy tylko zapytać i każda odpowiedź się znajdzie.

    ROMA chwilowo w poczekalni, ale jak by co, poproszę o takie konkrety. A pytać zacznę ! Adam jest uprzedzony

     

  1. Wojok 2024-03-29 07:35:06

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

     

    PAN-KARTON


    Aha, zapisałeś się do klubu czytających między słowami. Zapewniam Cię, że to kiepski pomysł

  1. jagdtiger2 2024-03-29 22:48:30

    Wojok gdzieś między słowami dał mi do zrozumienia że moje wpisy są takie-nijakie i za dużo tego w ogóle...

    Ale po co mam szukać i zgadywać z netu co i jak, skoro jest taka wielka ukryta wiedza. Wystarczy tylko zapytać i każda odpowiedź się znajdzie.

    ROMA chwilowo w poczekalni, ale jak by co, poproszę o takie konkrety. A pytać zacznę ! Adam jest uprzedzony

     

    PAN-KARTON

    A o którego Adam chodzi ? O mnie czy o Wojoka ? Bo jeśli dobrze pamiętam to Wojok chyba też ma na imię Adam. 

    Pytać można śmiało, będę odpowiadał jeśli moja wiedza mi na to pozwoli 

  1. PAN-KARTON 2024-03-30 02:32:35

    A o którego Adam chodzi ?

    jagdtiger2


    A specjalnie tak napisałem, żeby obaj Adamowie drżeli w obawie przed ostrzałem pytań z grubych dział .  Jednego Adama poprosiłem aby był moim wsparciem przy ROMIE. Drugiemu też się dostanie

    Klub czytających między słow-nog-ami, dla mnie obie formy do zaakceptowania. Już mi udowodniono że pisać nie umiem, to może przynajmniej czytanie zostanie w mojej gestii.

  1. Wojok 2024-03-30 12:34:45

    ...może przynajmniej czytanie zostanie w mojej gestii.

    PAN-KARTON


    Hmm, jak tak będziesz czytał między słowami, czy jak to się mówi, między wierszami, to też nie bardzo

  1. PAN-KARTON 2024-03-31 09:13:59

    Pan z Kartonu co pisać i czytać nie umi...

    Spoko, logując się na forum miałem to gdzieś z tyłu głowy.

Rezultaty 40 - 48 z 48 pozycji
Udostępnij temat: