Me 410 z MM

"Trudne" napisałem dlatego,że jest wiele niedokładności w opracowaniu, a nie z powodu skomplikowania (zrozumiałeś to dosłownie). Dla początkujących  można polecić,choć nie bardzo wyobrażam sobie żeby początkujący skleił poprawnie taką szklarnię jak w Me-410, (może bez oszklenia). Sam nie bardzo wiem jak się za to zabrać i co mi wyjdzie.Muszę najpierw dokładnie przemyśleć sposób wykonania. Gdyby się udało to chciałbym zrobić  otwartą kabinę, więc może ją podzielę na segmenty . Jeszcze nie przyszłą na nią pora.
Dziś mam zamiar pobawić się jeszcze różnymi drobiazgami,zanim zabiorę się za silniki.Haliński nie jest trudny tylko pracochłonny i wymagający.

Jak ktoś jeszcze zagląda to zapraszam. Tak jak miałem w planie zająłem się drobnicą. Zrobiłem śmigła,chłodnice i golenie kół. Oczywiście golenie zrobiłem po swojemu, bo to co w wycinance to jakieś żarty. Myślałem,że pójdzie szybciej ale pół dnia zeszło jak nic.Pokazuję szczegóły wykonania, bo samo się nie zrobi. Trzeba to jakoś ujeść. Teraz chyba silniki.

Rezultaty 40 - 42 z 42 pozycji
Udostępnij publikację:

Dodany przez szaman

szaman
Jestem klubowiczem od 2011-03-05
Krótkofalowiec, modelarz, elektronik,mechanik, fotograf-to moje hobby przez całe życie.