[G] Moskwicz 400 1:25 W.M.C.

[G] Moskwicz 400 1:25 W.M.C.
 • Pojazdy kołowe
 • Waloryzacja

Model w moim wykonaniu dość mocno przerobiony, sporo szpachlo i farby. Dodatkowo dodałem tez coś od siebie czego w wycinance nie było jak kierunkowskazy, klosze lamp, akumulator, bieżnik na oponach i porę innych dupereli. Pierwotnie chciałem skleić ten model w standardzie ale jego wygląd nie robił za dobrego wrażenia (chylę czoła każdemu kto tego dokonał), więc postanowiłem zrobić sobie poligon doświadczalny i trochę się pobawić formą. Model nie jest jakoś wybitnie bogaty w detale, ale nie znaczy to że łatwo się go klei. Mnóstwo części trzeba kleić na styk. Sam model nie wyszedł idealnie ale i tak jest chyba nieźle. Dodatkowo do modelu postanowiłem zrobić podstawkę w jesiennym klimacie. To tyle, zapraszam do galerii:

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. peter2022-07-31 14:14:36

  Bardzo ładnie wykonany model (rewelacyjnie dobrana farba ) i super diorama.

 1. dw.wrzesinski2022-07-29 11:54:18

  to również nie mój klimat ale duży plus za połysk karoserii oraz jeszcze większy za podstawkę. Podobają mi się zwłaszcza obicia drzwi.

 1. Jacek-KP2022-07-26 15:15:39

  Niezły model. Lakierowanie na połysk daje niezły efekt. Ale to wymaga dobrego przygotowania. Dużo pracy, ale duża satysfakcja (tak przypuszczam). Podstawka pierwszorzędna.

 1. Zbyszek0012022-07-26 07:55:51

  Ogrom pracy budzi mój szacunek. Wiem ile to szpachlowania i szlifowania, do tego obłości lakierowane na połysk. Moim zdaniem w kartonie nie do wykonania. Moim zdaniem osiągnąłeś maksimum. Tego nie da się lepiej. Każda drobinka mikroskopijna nierówność błyszczy się po innym kątem i już wydaje się że jest nierówno. Pomyślcie, ile tu było pracy jeśli widziałem gorsze karoserie aut w realu robionych. Twoja praca budzi szacunek. Za to mniej podoba się wnętrze. Szczególnie fotele. Odstają mocno. Nie podoba mi się takie łączenie waloryzowanej karoserii że standardowymi fotelami. Do tego mocno widać że to karton właśnie. No ale to jedyna uwaga. Podoba mi się silnik. Taki typowo sowiecki. Podstawka jest świetna. Prostota i klimat. Kocie łby wyszły mega tyle że ciut za czyste. Ale to mniej istotne. Całość smakowita,elegancka i przyjemna. Znalazłeś niszę dla swojej pasji. Niewielu to potrafi. GRATULAVJE.

 1. Wojok2022-07-25 21:03:00

  Hmm, aż się boję pytać, AndDi, co sobie tak cmokałeś przy oglądaniu tej podstawki :-) :-) :-) Model piękny. Co prawda, to nie to, co ja lubię najbardziej, ale nie mogę nie docenić tej pracy. Jednak ten model, to takie dwa wcielenia. Osobno, to fajny, ale szału nie ma. Taki, trochę skancerowany, niby ładnie pomalowany, ale nie wyklepany wcześniej. No, taka kicha trochę :-\ Ale jak to to stanie na tej podstawce, to sprawy przybierają inny obrót. W tym momencie, to się staje bajerem nieprzeciętnym. W tej postaci, to super sprawa :-) :-) :-)

 1. marszalek242022-07-25 17:26:46

  Mam takie odczucie, jak Sebastian. "Ukradł" mi opinię. Podoba mnie się wszystko, dopieściłeś każdy detal.

 1. AndDi2022-07-25 09:58:40

  No i pięknie się prezentuje. Może tak jak napisałeś model nie wyszedł idealnie, ale i tak jest pięknie. Kolor świetny, ten kto Ci go doradził miał łeb :) Wykonanie tego auta w pełnym błyszczącym lakierze, to nie lada osiągnięcie - GRATULACJE!!!
  Podstawka, to MAJSTERSZTYK, aż sobie cmokałem jak ją oglądałem.

 1. Sebastian012022-07-24 10:31:19

  MT + 3xMAX. Wyznaczyłeś tym modelem nowe granice modelarstwa kartonowego. Cudeńko!

 1. Kilminster2022-07-23 21:25:36

  Model praktycznie nie do zrobienia w standardzie w przyzwoitej jakości, aczkolwiek przydałoby się zobaczyć trochę "kartonu w kartonie". Ma swój urok, bardzo podoba mi się diorama, ale... to nie moja bajka. Przyjmując jednak konwencję i Twoją wizję modelu jestem pod wrażeniem tego jak poradziłeś sobie z tymi wszystkimi obłościami i krągłościami (he he...). Wielkie Gratulacje !

 1. Pablo2022-07-23 19:32:27

  Piękny model, aż trudno uwierzyć ,że to papier. Zawsze zwracam uwagę na detale, w twoim modelu robotę robią kierunkowskazy. Przyczepię się do kloszy lamp, wydaje mi się ,że zamiast kratki powinny być pionowe kreski, ale i tak model świetny. Kleiłem go więc doceniam wkład pracy bo ten model to jednak wyzwanie. Gratulacje

Rezultaty 0 - 10 z 10 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie