Kalendarze adwentowe 2023

  1. Karol1985 2023-12-01 14:47:26

    Cześć.

    Zaczął się Grudzień i pojawiły się dwa wyczekiwane przeze mnie kalendarze adwentowe. 

     

    Pierwszy z nich to kolejna seria modeli w skali 1:100 od naszych kolegów zza południowej granicy.

    Seria tym razem skupia się na wyścigach NASCAR. Pojawiać się będą samochody biorące udział w wyścigach jak i zestawy transportujące.

    Poniżej link do kalendarza. 

    UWAGA: modele będą aktywne do pobrania przez cały okres adwentu potem znikną ze strony. 

    https://www.minimodel.sk/en/catalog/fds-model/advent-calendar.html

    Na pierwszy ogień poszedł Ford Galaxie 1965 

     

    Dodatkowo, aby zobaczyć jak będzie wyglądać zestaw transportowy podaję linki do udostępnionego jednego takiego: 

    Western Star COE - ciągnik

    WRANGLER RACING TEAM TRAILER - naczepa

     

    Drugi kalendarz to modele w skali 1:43 od sąsiadów z zachodniej granicy. 

    Tu tematyka jest zagadką, ale po pierwszy modelu wydaje mi się, że bedzie to seria rolnicza ( co dobrze rokuje ). 

    UWAGA: Trzeba pilnować kalendarza ponieważ link z danego dnia jest aktyny tylko 48h i potem jest blokowany!!! Także polecam zaglądać codziennie. 

    link do kalendarza:

    http://racepaper.de/race/xmas/xmas2023.htm

     

    Tutaj na pierwszy dzień dostajemy model stodoły/garażu pod przyszłe modele.

     

    Zachęcam do zabawy i może na jakąś wolną niedziele pobawienie się którym z tematów. :)

    Przyjemności i do następnego :D 

  1. AndDi 2023-12-01 14:55:23

    Ha, jeśli chodzi o samochody, to nimi wolę się ścigać niż je kleić .

    Karolu, jeden link nie działa:

    Western Star COE - ciągnik

  1. Karol1985 2023-12-01 15:07:05

    Jak wskakuje Ci "error" to poszę odśwież stronę i będzie git. Coś tam jest jeszcze nie tak z ich serwerem i jak otwiera się wiecej jak jedną kartę to czasem ten chochilk wskakuje 

  1. Karol1985 2023-12-01 15:19:48

    Link już poprawiłem w głównym poście :) 

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: