Witam

  1. SlawekH 2023-02-23 15:26:26

    Witam Wszystkich,

    jestem wielkim fanem tej strony. Od dosc dlugiego czasu (w sumie prawie dwa lata) obserwuje forum i podziwiam Wasze piekne modele.

    Zawsze mi cos wypadlo, zeby sie zarejestrowac i przywitac, ale obiecalem sobie ze dzis musze i w koncu jestem.

     

    Pare slow o mnie. Mieszkam daleko, daleko bo az w Chinach.  Kleje modele a raczej probuje od czasow szkolnych z dlugimi lub krotszymi przerwami (jeszcze zaden mi nie wyszedl tak jakbym chcial, moze kiedys wyjdzie). "Skleilem" kilka czolgow, z 10 samolotow i 2 okrety tak wiec nie ma tego duzo.

     

    Co preferuje? Na chwile obecna to nie mam pojecia, za malo w zyciu skleilem. wiem na pewno ze pancerka to nie moja bajka. "ukonczylem" HMS Victory od MM w zeszlym roku i sie zakochalem w zaglowcach. Oczywiscie model wyszedl przetragicznie ale zafascynowanie pozostalo i w tym kierunku jak narazie bede kontynuowal moja przygode z modelarstwem.

     

    tak wiec, jeszcze raz Witam.

     

     

     

  1. tulipan740i 2023-02-23 22:32:58

    Ho, ho. Kolega aż z Chin. Jaki ten świat mały.  Powitać na forum i dawaj Victory do galerii. Umiejętności sobie doszlifujesz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto coś pożytecznego poradzi. 

  1. AndDi 2023-02-24 18:41:41

    Cześć i popieram żaglowce. Wrzucaj do pracowni jakiś żaglowiec i coś Ci podpowiemy albo Ty nam

  1. SlawekH 2023-02-27 03:27:49

    Z tym Victory to troche wstyd wrzucac bo patologia, ale wrzuce na dniach. Obecnie Santa Leocadia z Shipyardu jest na warsztacie, ale to w relacjach z budowy sie pojawi za niedlugo 

  1. Jacek-KP 2023-02-27 10:43:08

    Cześć. Miło powitać kolejnego Kolegę. Daleko cię wywiało. Z niecierpliowścią czekam na twoją pierwszą relację i kolejne modele. Tnij, klej pytaj się, a podpowiemy.

    Pozdrawiam - Jacek.

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: