Witam wszystkich

  1. Pablo 2022-04-29 22:10:09

    Witam wszystkich. Nazywam się Paweł, mam 37 lat. Od dziecka z przerwami kleję modele, głównie kartonowe choć w przeszłości bawiłem się także plastikami. Tematyka moich modeli to przede wszystkim pojazdy ciężarowe i osobowe, zdarzyło mi się skleić jakąś pancerkę, obecnie flirtuję z lotnictwem. Zazwyczaj buduję w standardzie, czasami maluję opony, w starszych modelach malowałem ramy. Postaram się regularnie wstawiać zdjęcia moich modeli, zapraszam wszystkich do oglądania i komentowania. Pozdrawiam

  1. Zbyszek001 2022-04-30 15:13:37

    Cześć. Oj to masz Ty niemałe doswiadczenie pokaz jakis model. I witaj nanajprzyjaźniejszym forum modelatskim. 

  1. Jacek-KP 2022-05-04 14:00:27

    Cześć Paweł. Ładnie się zaprezentowałeś ze swoimi modelami. Masz dobrą rękę do kartonu. Chociaż osobiście preferuję samoloty, to wszelkie inne kategorie z przyjemnością oglądam. Szczególnie starocie przypadły moi do gustu, choć niektóre modele współczesnych pojazdów też potrafią zachwycić. Wstawiaj relację bo jestem ciekaw, jak to robisz.

  1. AndDi 2022-05-05 08:44:19

    Cześć Pawle,

    potwierdzam słowa Jacka, wszedłeś do nas z ciekawymi modelami

  1. Pablo 2022-05-06 19:58:14

    Jacku bedą galerie, na ten moment mam kilkadziesiąt sklejonych modeli, niektóre muszę troszkę poprawić bo czas odcisnął na nich piętno, niektóre nie nadają się do pokazania ale mimo wszystko galerie będą :)

  1. Pablo 2022-05-06 20:03:05

    AndDi chciałem najpierw pokazać zdjęcia modeli w zasadzie nieobecnych na forach, albo takich których galerii praktycznie nie ma. 

Rezultaty 0 - 6 z 6 pozycji
Udostępnij temat: