T.K-S”Tygrys”, czyli ciągnik C2P po mojemu.

1. Wojok 2020-01-29 23:45:38

Hmm, tak na wypadek jakiegoś głosowania, to ja oddaję głos na tą przyczepkę na gąsienicach

1. anber 2020-01-31 00:23:12

Jak tu sobie dywagujemy na temat przyczep, to może taki wynalazek. Przyczepa w wariancie osobowo-transporotowo-amunicyjnym /fot.01/. Jednak dla ciągnika C2P w działonie przeciwlotniczym dedykowane było działo p.lotnicze kal.40mm /plan pierwszy/  oraz przyczepa amuncyjno-sprzętowa /fot. 02/. I taka przyczepa / jak na drugim planie fot.02/ jest w punkcie moich zainteresowań. fotki z wydawnictwa Wielki Leksykon Uzbrojenia tom. 01/ 2018

1. anber 2020-01-31 20:18:00

I rzutem na taśmę, udało się ukończyć szkraba w terminie. Wyszedł jak wyszedł. Nie mniej mam satysfakcję, że zrobiłem go po swojemu. Przede wszystkim starałem się być jak najbardziej szczegółowy w detalach i odzwierciedlić jego rzeczywisty wygląd. Jest bardziej zdetalizowany niż dostępne na rynku opracowanie, przez co wydaje się bardziej atrakcyjny wizualnie. Teraz, jak jest już skończony, to niektóre elementy, wykonał bym inaczej, ale myślę, że i w tym wydaniu jest do zaakceptowania. Dziękuję zatem, wszystkim za uwagę i zapraszam do następnego postu gdzie jest mała galeryjka.

1. anber 2020-01-31 20:22:09

Model ciągnika artyleryjskiego C2P w wersji defiladowej, czyli bez brezentowego zadaszenia. A wszystko po to, aby lepiej było widać efekty mojej pracy;-). Życzę miłego oglądania.

ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P ciągnik artyleryjski C2P
  1. Jacek-KP 2020-02-01 15:33:47

Ale fajny! Świetny projekt.

1. AndDi 2020-02-01 16:34:01

Bardzo fajny mikrus.

Rezultaty 20 - 26 z 26 pozycji
Udostępnij temat: