Bell AH-1F Tzefa |Kartonowa Kolekcja / 30|

1. Wojtek93 2019-02-10 18:47:03

Dzięki szamanku. Kabina już w pełni gotowa. Postanowiłem jednak dodać kilka drobiazgów od siebie. Troszkę przewodów i innego szpeju. Oczywiście podpatrzone z filmu jak na ostatnim foto.

Dziurki na ramię nie robię bo jeszcze się nie zdecydowałem czy będzie. Jak by co to na SG lub BCG przykleję i też będzie siedzieć.

1. AndDi 2019-02-10 20:20:17

A co to to jest? I do czego służy? Mam na myśli oba dodatki,

Chociaż domyślam się, że to z kręconym drutem, to lampka do czytania nocnego, gdy jest nudno. I zapewne czyta sobie jakąś ciekawą książkę marynistyczną, bo przecież nie o lotnictwie

1. Kurt 2019-02-11 09:10:28

Ładnie to coś zrobiłeś tylko tak się zastanawiam czy takie modyfikacje były w tym akurat modelu który kleisz. Bo wiesz dobrze że we współczesnym sprzęcie są dziesiątki jak nie setki wariantów dodatkowego wyposażenia.

1. Wojtek93 2019-02-11 17:28:49

To pierwsze to prawdopodobnie lampka, a to drugie coś to chyba (bo na ten 1% niepewności zawsze jest) celownik strzelca do używania działka.

Ładnie to coś zrobiłeś tylko tak się zastanawiam czy takie modyfikacje były w tym akurat modelu który kleisz [...]

Kurt

Też o tym myślałem Krzysiu, ale koniec końców podjąłem decyzję, że fajnie coś tam dodać co by tak goło nie było.

Teraz jeszcze sobie przypomniałem, że nie zrobiłem klamek od środka - jak by wychodzili :-))).

1. Wojtek93 2019-06-06 21:59:41

Witam, dziś mała aktualizacja. W Inowrocławiu myślałem, że kupiłem już właściwa siateczkę, ale po powrocie okazało się, że znalazłem jeszcze lepszą i  jak to w życiu bywa zupełnie przypadkowo :-). Efekt widoczny na zdjęciu. Dorobiłem też wylot spalin w środku co by nie było pusto, po sklejeniu mało co widać wewnątrz.

Kolejny krok to przyklejenie osłony kabiny. Wyszło słabo i jestem zły. O ile z przodu szpara powiedzmy, że jest jeszcze ok, bo w prawdziwym też coś podobnego występuje i w modelu jakoś to wyretuszuję to reszta łączeń mnie mocno osłabiła. Już teraz widzę, że będzie to słaby model. Na razie go odstawiłem.

1. Kurt 2019-06-06 23:29:28

He he he he ja też właśnie narzekam na swoje oszklenie w Afganie ale się zgraliśmy. Jednak jak ja to mam powody to Ty nie. Nie odstawiaj modelu i klej dalej bo to wygląda dobrze. Zdjęcia robione przy takich zbliżeniach są bardzo okrutne i pokazuję to czego nie ma. Jest dobrze klej dalej. zalej szparki i wyretuszuj i będzie malina.

1. Wojtek93 2019-06-08 20:05:22

Trochę wyprzedziłem fakty bo zdjęcia były zrobione jakiś czas temu. Od tego momentu wziąłem się za coś nowego. Wrócę do niego, mam nadzieję, że zaraz po rozpoczętym aktualnie samolocie.

Rezultaty 20 - 27 z 27 pozycji
Udostępnij temat: