Witajcie wszyscy :)

  1. Poi22 2021-11-18 14:44:51

    Witajcie wszyscy.

    Mam na imię Paweł, lat 26. Modelarstwem kartonowym zainteresowałem się w technikum, dość chyba nietypowo, bo przez gry komputerowe. Podczas budowy mojego modelu, lubię patrzeć na relację innych użytkowników, żeby upewnić się, czy aby na pewno robię wszystko dobrze. Nie jestem czarodziejem modelarstwa jak co po niektórzy, ale i tak wydaje mi się że efekt może być w zadowalający. Sklejam głównie modele gąsienicowe, ale udało mi się skleić parę statków, które pokazują że nie byłem wtedy jeszcze zbyt doświadczony. W końcu postanowiłem się przełamać i spróbować poprowadzić relacje.

    Pozdrawiam

  1. AndDi 2021-11-19 16:43:10

    Cześć Pawle,

    miło Cię tu powitać. Nie wiemy od jakiego modelu zaczniesz relację, ale z pewnością znajdziesz chętnych do podpowiedzi. Jak trochę pokleisz, to wypracujesz sobie swoje techniki, czyli trochę takie jak u jednego kolegi, a trochę takie jak u innych. Bo jedni wolą np. BCG, a inni wikole, a jeszcze inni wstrętny butapren

    Życzę powodzenia i czekam na założenie relacji.

    Pozdrawiam
    Andrzej

  1. Zbyszek001 2021-11-21 19:04:33

    Cześć. Witamy kolejnego gasienicowego fana kartonu.

  1. Jacek-KP 2021-11-24 18:55:11

    Pozdrawiam Młode Pokolenie - witaj Pawle! Cieszy każdy nowy modelarz w naszym gronie. Nadzieja rośnie w sercu, że nie zaniknie to zacne hobby wraz z odejściem do "wiecznych ostępów" dinozaurów modelarstwa. Śmiało wklejaj swoje projekty, a będziemy Cię wspierać. Jak spróbujesz skleić samolot, to na 100% będę zaglądał do twojego wątku.

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji
Udostępnij temat: